Młodzież Zespołu Szkół Nr 3 z wizytą w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kutnie

20 października 2015 roku uczniowie klas czwartych z Zespołu Szkół Nr 3 im. Władysława Grabskiego w Kutnie uczestniczyli w zajęciach dotyczących doradztwa zawodowego zorganizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie.

Młodzież podczas spotkania opowiadała o swoich zainteresowaniach, preferencjach w wyborze dalszej drogi zawodowej. Służył temu test predyspozycji zawodowych, który uczniowie chętnie rozwiązali. Na zakończenie pracownicy Urzędu Pracy zapoznali gości z nowo powstałymi kierunkami studiów oraz prognozami najbardziej przyszłościowych zawodów w najbliższych latach.

Spotkanie niewątpliwie pomoże wielu młodym ludziom w wyborze kariery zawodowej.

wizyta w PUPmłodziez podczas testu zawodowegotest predyspozycji zawodowych