Klasa III TE z Zespołu Szkoł nr 3 najbardziej kreatywną klasą powiatu kutnowskiego

9 listopada 2015r. klasa III TE wraz z opiekunami p. Sylwią Kubiak, p. Moniką Kowalską oraz panią wicedyrektor Henryką Engel uczestniczyła w gali plebiscytowej podsumowującej konkurs na „ Najbardziej kreatywną klasę województwa łódzkiego.”

Klasa III technik ekonomista jako jedyna ze wszystkich szkół powiatu kutnowskiego zajęła – wysokie - 7 miejsce w klasyfikacji końcowej. W plebiscycie wzięło udział 80 szkół z całego województwa łódzkiego. Mamy więc z czego być dumni, gdyż uplasowaliśmy się w pierwszej dziesiątce. Do sukcesu przyczynili się wszyscy : uczniowie, rodzice, koleżanki, koledzy oraz nauczyciele - mówi Wicedyrektor Szkoły.

Do walki włączyli się także mieszkańcy Kutna, którzy chętnie wysyłali swoje głosy przez Internet i telefony komórkowe. Nagrodą za zajęcia miejsca w pierwszej dziesiątce było zaproszenie na galę finałową i uczestnictwo w seansie filmowym „Marsjanin” w kinie Helios.

Powiat Kutnowski wspierając sukcesy uczniów z Zespołu Szkół nr 3 im. W. Grabskiego jako podległej jednostki, pokrył koszty przejazdu uczniów wraz z opiekunami na uroczystą galę wręczenia nagród do Łodzi.

UCZNIOWIE z Grabskiego w konkursie na kreatyną klase woj. łódzkiegoUCZNIOWIE z Grabskiego w konkursie na kreatyną klase woj. łódzkiegouczniowie z grabskiegodyplom dla uczniów z grabskiego

Klasa III technikum ekonomicznego w Zespole Szkół nr 3 im. Wł. Grabskiego wzięła udział w konkursie na najbardziej kreatywną klasę województwa łódzkiego. Plebiscyt został zorganizowany przez "Dziennik Łódzki" oraz europosła Jacka Saryusza Wolskiego. Głosowanie odbywało się przez portal Facebook, stronę "Dziennika Łódzkiego" oraz wysyłanie sms. W konkursie uczestniczyło 80 szkół z województwa łódzkiego.

lekcja w plenerze lekcja w plenerze